Uzun Haşema Modelleri

Günümüzde birçok muhafazakâr hanımın ilk tercihi olan uzun haşema modelleri yeni tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Uzun haşema modelleri geniş renk çeşitleri ve son derece modern tasarımları ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Likralı ve normal kumaş seçeneklerini de içeren bu mayoları sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz tatil beldesine göre vücudunuza tam oturan veya hatlarınızı ortaya çıkarmayan modellerin içerisinden sizde mutlaka kendinize göre bir tasarım mutlaka bulacaksınızdır.

En çok tercih edilen modeller arasında yelekli ve taytlı modeller bulunmaktadır. Yüzerken çok daha rahat hareket etmenize yardımcı olacak bu modelleri de kesinlikle incelemenizi önermekteyiz. Tam boy uzun yelekli modelleri ile ön plana çıkan uzun haşemalar ile tatile çıkmaktan artık keyif almaya başlayacaksınız. Tesettürlü olan hanımların yaz aylarında uygun mekânlar bulamadıklarında denizi uzaktan seyretmelerine son vermek isteyen ünlü firmalar uzun haşema tasarımlarını hayatımıza dâhil etmişlerdir. Her yerde denizin keyfini çıkarmanızı hedefleyen bu ürünler tamamen tesettürünüze uygun olarak tasarlanmış seçenekleri sizin beğeninize sunmaktadır.

Haşema Fiyatları

Tüm tesettür ürünlerinde olduğu gibi uzun haşema modelleri de diğer mayolardan biraz daha pahalı olabilmektedir. Tabi bu fiyatlar tercihiniz olan marklara ve modellere göre değişim göstermektedir. Semt pazarından aldığınız bir haşema ile mağaza ürünü olan bir haşema arasında elbette ki fiyat farkı olması kaçınılmazdır. Ortalama 130 liradan başlayan uzun haşemalar 500 liraya kadar artan bir fiyat seçeneğine sahiptir.

Haşemaları Nerden Satın Almalısınız?

Haşemalarınızı yaz sezonu boyunca mağaza ve internet sitelerinden ve hatta semt pazarlarından rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ancak kıştan alıp biraz kar elde etmek isterseniz internet sitelerinde her daim bu ürünleri bulabilirsiniz. Kış sezonunda internet üzerinden bu mayoları yarı fiyatına kadar ucuz alma imkânınız bulunmaktadır. İlla ki yeni sezon olsun isterseniz mayıs aylarında yeni sezon mayolarınızı biraz daha pahalıya satın alabilirsiniz.  Yahut ünlü firmaların indirim zamanlarını takip ederek son moda mayoları çok daha ekonomik olarak valizinize ekleyerek tatile çıkabilirsiniz. Sizde tatilde rahat bir şekilde denize girmek için tesettür mayonuzu yanınızdan eksik etmeyerek tatilin her anını dolu dolu yaşayabilirsiniz.