Spor Haşema Modelleri

Tesettürlü kadınlar için üretilen haşema modelleri, genel olarak vücudun büyük bölümünü açıkta bırakan yüzme kıyafetlerinin yerine, yalnızca elleri, yüzü ve ayak ya da bacakların bir kısmını açıkta bırakacak şekilde tasarlanan mayolardır. Bu mayolar genellikle dinin gerektirdiği şartlar neticesinde, kadınların vücut hatlarını da belli etmez. Böylece muhafazakâr kesim de yer alan kadınlarında rahat bir şekilde deniz ya da havuzda yüzmesini, güneşin tadını çıkarmasını sağlar.

Günümüzde tesettür giyimin gelişim göstermesi ile haşema modellerinde de bir artış söz konusu olmuştur. Pek çok farklı çeşit ve renkte tasarlanan haşema modellerinde ise en çok tercih edilen spor haşema modelleri, canlı renkleri ve asimetrik kesimleri ile dikkatleri cezp etmektedir. Bu modeller rahat ve konforlu olmalarının yan sıra kadınlara ayrı bir şıklık kazandırmaktadır.

Spor Haşemalarla Denizin Tadını Çıkarın

Denize ve havuza girmenin yanı sıra su spor aktiviteleri için de tasarlanan spor haşema modelleri, yaz ayları boyunca unutulmaz tatiller ve spor deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Tam kapalı mayo modelleri su itici kumaşlardan dizayn edilerek daha çok büyük beden kadınlara da hitap ediyor. Mayolar, şık boneleri ve iç badi parçaları ile birlikte size harika bir görünümün yanı sıra konfor sunuyor. Yarım kapalı mayo modelleri ise, likralı ve esnek kumaşlarla hareket kabiliyetinizi sınırlamazken aynı zamanda su itici, vücuda yapışmayan özelliği ile de güneşin tadını çıkarma keyfi sunuyor.