Şal Kombinleri

Gri şal kombinleri denilince akla ilk olarak pudra pembesi gelir. Pudra pembesi tek başına bile oldukça soft ve doğal bir renktir. Yaz aylarında kullanıldığı kadar sonbahar kış aylarında da kullanılabilen bu renk griyle oldukça şık ve uyumlu duracaktır. Net ve keskin çizgileri olan gri renk pembeyle kombinlendiğinde daha soft hatlara sahip olacaktır.

Mor şal kombinleri turuncu renkle muhteşem bir bütünlük sağlar. Fakat iki renkte baskın olduğu için kombinin sakinleştirici üçüncü bir renkle tamamlanması daha güzel sonuçlar elde edilmesini sağlar. Örneğin mor ve turuncu kombine üçüncü bir renk olarak gri tonları tercih edilebilir. Ya da morla yağ yeşilinin uyumu da oldukça şık bir görünüm sağlar.

Kiremit rengi şal kombinleri kuşkusuz beyaz ve krem tonlarıyla güzel sonuçlar verir. Özellikle sonbahar aylarında tercih edilen kiremit rengini kemik, bej ve kırık beyaz tonları daha çok öne çıkarır. Bu sayede hem kıyafetinizdeki uyumla sadeliğinizi ve zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Yeşil şal kombinleri tarçın rengiyle güzel bir bütünlük sağlar. Asaletinizi özgürce ortaya koyacağınız bu iki rengi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Bunun dışında yeşil renk pembe tonlarıyla da muhteşem uyum sağlar. Birbirine zıt renkler gibi dursalar da bu iki renkle şahane kombinler oluşturabilirsiniz. En dikkat çekici ve tercih edilen yeşil renklerin başında yaprak yeşili gelir. Bu tonu en iyi yansıtabilecek renk ise beyazdır.