Gösterilen sonuç sayısı: 2

Önden Düğmeli Pijama


Önden Düğmeli Pijama

Kadınlar için üretilen, geceleri giyilen önden düğmeli pijamalar rahatlığı sebebiyle tercih edilen modeller arasında yer alır. Her kadının dolabında mutlaka bir takım olan pijamalar, her dönemin gözdeleri arasındadır. Modellerin çeşitliliğinin yanında, kumaş kalitesinin de önemli olduğu pijamalarda, rahatlık ön planda gelir.

Cilde uyumlu ve yumuşak kumaşlardan yapılan pijamalar, rahat bir uyku isteyenler için ideal bir seçim olur. Giyilip çıkarılması açısından da kolaylık sağlayan pijamalar, rahat bir uyku için pamuklu kumaşlardan üretilir. Rahatlığın yanında, şık olmayı isteyen kadınlar için düğmeli pijama modellerinin saten olanları da mevcuttur. Bu kumaşlar, pamuklu modeller kadar sağlıklı olmamakla birlikte, daha çekici olmak isteyen kadınların tercihidir.

Yazlık ve Kışlık Önden Düğmeli Pijama

Yazlık ve kışlık giyilen pijamalarda, seçilen kumaşların hava alan yapıda olması önemli bir ayrıntıdır. Kışın daha çok kadife, polar ve pelüş kumaşlardan yapılan önden düğmeli pijamalar tercih edilirken, yazın penye kumaşlar tercih edilir. Şık ve modern çizgileri üzerinde taşımak isteyen kadınlar tercihlerini, önden düğmeli modeller arasından yapar.

Gece şıklığının tamamlayıcısı olan düğmeli pijama takımı, desenlerinin çeşitliliği ile de tercih edilir. Tekdüzelikten sıkılan kadınlar pijama modellerinde kullanılan farklı desenlere de önem verirler. Daha çocuksu olmak isteyenler, hayvan ve bebek figürlü modelleri tercih ederken, cool olmak isteyen kadınlar geometrik desenlere yönelirler. Ayrıca kapüşonlu pijamalar, kullanım kolaylığı sağladığı için de kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Önden Düğmeli Pijamalarda Kumaş Seçimi

Rahat bel bandı ile vücudun hava almasına imkan sağlayan pijamalar, gün boyu rahat etmenizi de sağlar. Günlük ev kıyafeti olarak da giyilebilen, önden düğmeli pijamalar ile kendinizi rahat hissedersiniz. Bu pijamalarda,modal kumaşlar kullanılarak, yumuşaklık ve nem emicilik üst seviyede sağlanmış olunur. Esnek yapıları sayesinde vücudunuzun rahat hareket etmesine olanak sağlayan, önden düğmeli pijama takımı bayan modellerinde renk çeşitliliği de oldukça fazladır.

Polyester kumaşlar ile yapılan modeller, hafifliği ile de rahat ve esnek bir duruş sağlar. Parlak kumaşlar seçilerek, pijamaları albenisi artırılır. Cepli veya cepsiz olarak üretilen önden düğmeli pijamalar sizler için kullanım kolaylığı da sunar.

ZıtRenklerin Uyumlu Olduğu Önden Düğmeli Pijamalar

Kadınların uyku tercihlerinin de yansıması olan, pijama seçimlerindeki kriterler göz ardı edilmemelidir. Şıklık, her zaman için kadınların vazgeçilmezi olma yolunda ilk sırada yer alır. Bu arada rahatlığı da ihmal etmemek gerekir. Rahatına düşkün kadınlar, giyilmesi daha kolay olan modellere yönelmektedirler. Yeni pijama takımlarında, aynı renklerin olmasından ziyade farklı zıt renklerin kombinlenebilmesi de dikkat çeken bir diğer husustur.

Sizlerde rahatlığınızı ön planda tutanlar arasında yer alıyorsanız, yapacağınız önden düğmeli bayan pijama takımı tercihlerinizde bunları göz ardı etmemelisiniz. Hem şık hem de rahatlığın simgesi olan pijama takımları ile kaliteli bir ev kıyafetinin yanı sıra rahat bir uyku için de gerekli olan konforu yakalamış olursunuz.