İndirimli Haşema

Günümüzde tesettürlü kadınların oldukça sık şekilde tercih ettiği indirimli haşema modelleri artık birçok firma tarafından satılmakta fakat bunlardan çok azı hem kaliteyi hem de uzun ömürlü ürünleri bir arada bulundurmaktadır. İşte stildepo.com‘da bunlardan bir tanesidir ve bugün sizlere oradan alabileceğiniz ürünler ile ilgili bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Neden Haşema Outlet

Yaz ayları kendini göstermeye başladığında tıpkı tesettürlü olmayan bayanlar gibi tesettürlü olanlar da deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak istiyor. Aslında bu da oldukça normal bir durumdur. Fakat haşemalar olmadan bu eğlencenin tadını çıkarmak çok da mümkün değildir. O halde öncelikle indirimli haşemalar satan bir mağaza ya da isme ulaşmanız gerekir. Çünkü senede sadece birkaç kez giyeceğiniz bir ürün için yüksek meblağlar ödemek sizin de canınızı sıkacaktır. Bu sebeple de haşema outlet konusunda oldukça tecrübeli olan stildepo.com’a güvenebilir ve ilk fırsatta web sitelerine girerek incelemeler yapabilirsiniz.

İstediğiniz Renk ve Desende Haşemalara Mı Sahip Olmak İstiyorsunuz?

Evet, bu da mümkündür. Çünkü özellikle biz kadınlar ürün ne kadar kaliteli olursa olsun rengini beğenmedikten sonra o haşemayı almıyor ve başka seçeneklere doğru yöneliyoruz. Fakat burada da stildepo.com’un size söylemek istediği şeyler var. Lütfen dikkatle okuyun… Bu firma tam kapalı indirimli haşema modellerinde müşterileri için her zaman likralı ürünler üretmeye dikkat ediyor. Tabi bu arada da dünya standartlarından da şaşmıyor ve %20 elastan, %80 polyemid mantığı ile hareket ediyorlar. Ayrıca da satışa sundukları tüm haşemalarda %100 su itme özelliğinin kalıcı olarak sağlanmasına da önem veriyorlar.

Peki Ya 3 Parçalı Haşema Modelleri?

Merak etmeyin firma onları da düşünüp üretiminden satışına kadar her konuda hassas davranıyor. Özellikle 3 parçalı ürünlerde üst yeleğin iç kısmının likralı olmasını önemsiyorlar. Böylece de tesettürlü bayanların çok daha rahat etmesini sağlıyorlar. Ayrıca bu jileli modellerin hepsini de polyesterden imal etmeye özen gösteriyorlar. Üstlerindeki fermuarları ise değişebilmekle birlikte çift kürsörlü olarak hazırlayabiliyorlar. Sonuç olarak da ortaya 1. sınıf modeller çıkarıyorlar.

Haşema Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Stildepo.com’da dahi olsa eğer bir haşema almaya karar vermişseniz:

  • İçerisinde rahat edebileceğiniz modelleri seçmeye çalışın. Ayrıca seçeceğiniz model vücut ölçülerinize de uygun olsun. Eğer alacağınız haşema indirim etiketi ile satılıyorsa özellikle buna dikkat edin.
  • Öte yandan farklı bir tercih yapıp jarse kumaşlı bir haşema seçecekseniz bu sefer de açık renklerden uzak durmaya çalışın. Çünkü bu da vücut hatlarınızı ortaya dökmek için yeterli olacaktır.
  • Son olarak da tercihinizi ince kumaşlardan yana yapmaya çalışın. Çünkü kalın kumaşların zamanla yıpranma ve suyu tutma kapasiteleri artmaktadır.

Tam Kapalı Bone Mi Yoksa Kafa Bonesi Mi?

Haşemalarınızı satın aldıktan sonra halletmeniz gereken bir diğer sorun da seçeceğiniz bonelerdir. Ayrıca her bone ile denizde ya da havuzda özgürce hareket etmeniz de mümkün değildir. Bu yüzden bonelerin özelliklerini iyi bilmeli ve ona göre de kullanmalısınız. Peki bu nasıl olacak? Eğer küçük bir tavsiye isterseniz biz size tam kapalı boneler önereceğiz. Çünkü kafa boneleri boynu açıkta bırakmakta ve bu da deniz ve havuzlarda başınızdan kaymasına yardımcı olabilmektedir. Halbuki tam kapalı bonelerin su içerisinde kullanımları çok daha rahattır. Öte yandan ille de kafa bonesi kullanmak isterseniz öncelikle her tarafından tokalarla iyice sabitlemeniz gerekir. Ancak şöyle bir düşünürseniz ıslak bonelerin tel tokalar konusunda hassas davranmadığı sonucuna varabilirsiniz. O vakit tercihinizi tam kapalı bonelerden yana yapmaya çalışın. Zaten stildepo.com haşema modellerinde de tam kapalı boneler kullanılmıştır.