Haşema Çeşitleri

Modern çizgileri ve eşsiz tasarımı ile plaj modasını yakından takip edenlerin tercihi olan haşemalar, çeşitleri ile göz kamaştırıyor. Klasik, spor ve sade modelleri ile her tarzdan ve zevkten muhafazakâr kadına hitap ediyor. Haşema modelleri plajda, denizde, havuzda ve yat turlarında sizlere ekstra konfor sağlıyor. Rengarenk çeşitleri ve desenleri ile tarzınıza şıklık katacak olan haşema çeşitleri yazın keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlayacak.

Su tutmayan ve hızlı kuruyan özellikleri sayesinde, vücudunuza yapışmaz ve böylece rahatlığınızı bir üst seviyeye taşır. Denizde ve havuzda hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak olan, size eşsiz bir yüzme keyfi sağlayan tesettür mayo çeşitleri zarif ve modern çizgileri ile şıklığınızı tamamlıyor. Birbirinden renkli ve kaliteli haşema çeşitleri yaz sezonunda deniz keyfini yaşamak isteyenlerin kadınların işini oldukça kolaylaştırıyor. Aynı zamanda vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından koruyan bu ürünler sayesinde ekstra krem veya losyon kullanmanıza da gerek kalmıyor. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir kumaşlardan tasarlanan modeller, son moda tasarımları ile yüzleri gülümsetiyor.

Haşema Rahatlığı

Tesettür giyim tarzını benimseyen, tercihlerini geleneksel tasarımlardan yana kullanan, pek çok geniş renklerden ve çizgilerden hoşlanan hemen hemen herkes hem zevkine hem de cebine uygun haşema çeşitleri ederek rahatlığın keyfine varabilir. Tercihlerinizi yaparken; denizde ve havuzda yüzmenizi kolaylaştırmasına, çabuk kurumasına ve su tutmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle cildi hassas olan kadınlar mutlaka güneş ışınlarından kendisine koruyarak modellere yönelmelidir. Tam kapalı ya da yarı kapalı haşema modellerinin her kullanımdan sonra yıkanması onun ömrünü uzatacaktır. Haşemaların, kalitesini uzun süre koruması için deterjan, çamaşır suyu vb. ürünlerin kullanılmaması gerekmektedir. Bu yüzden elde yıkama tercih edilir.

Uygun Fiyatlı Haşema

Muhafazakâr kadınların yanı sıra, tercihlerini birbirinden şık haşema modellerinden yana kullanan pek çok kadın bulunmaktadır. Yaz aylarında, kumsallarda bu tarz modelleri tercih ederek kendilerini çok rahat hissetmektedirler. Fakat tesettür giyimin hızla artması ve çeşitliliğinin olmasına rağmen hala haşemalar diğer mayo ve bikini çeşitlerine göre daha pahalı olabiliyor. Kaliteli ve sağlıklı bir haşema alınması içinde indirim günlerinin takip edilmesi gerekmektedir. İndirim günleri ise genel olarak sezon sonunda ya da kış aylarında gerçekleşir.