Birine hediye almak eğlenceli olduğu kadar strese neden olan bir durumdur. Karşı taraf alınan hediyeyi beğenir mi, işine yarar mı ya da değersiz bulur mu şeklindeki düşünceler biraz kafa yorar. Hele ki hediye alacağınız kişi sevgiliniz ise işiniz biraz daha zorlaşır. Özellikle erkek sevgiliye hediye seçmek oldukça zordur. Bu yüzden isme ve kişiye özel tasarım hediyeler seçmek, ufak dokunuşlarla bir kupayı değerli haline getirmek işe yarayacaktır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıldönümü günlerinde ya da yılbaşlarında erkek sevgiliye hediye ne alacağım sorusu her zaman kafaları karıştırır. Erkekler genellikle emek verilmiş romantik hediyeleri severler. Bunların yanı sıra romantik hediye kartları, isim yazılı aktivite çubukları, tavla seviyorsa kişiye özel tavla setleri, kişiye özel parfüm, kemer ve cüzdan setleri, isminin ya da resminin baskılı olduğu bardak kupalar, sigara kullanıyorsa isim baskılı zippo çakmaklar, baskılı özel kalemler, isim baskılı kol düğmeleri, kravat ve kravat iğneleri, ismin ya da resminin baskılı olduğu yastık, tuttu futbol takımına ait orjinal ürün gibi hediyeler erkek sevgiliye hediye fikirleri arasında gösterilebilir. Şık ve kaliteli bir saat, güzel bir tesbih, evde giyebileceği pijama veya eşofman takımı hediyeyi vereni devamlı hatırlaması için en güzel hediye fikirlerinden olabilir.

Tüm kadınlar için önemli bir problem. Sevgiliye alınacak olan hediyelerde önemli olan karşıdaki kişinin ilgi alanlarını ve sevdiği şeyleri iyi tespit edebilmek. Ama yeni tanışmış olsanız bile sevgilinize sadece kendisine özel bir hediye seçebilirsiniz. Öncelikle bilinmesi gereken şey erkekler en çok gündelik hayatında kullanabileceği eşyalar, kıyafetler ve kendileri için özel olarak tasarlanan şeylerden hoşlanır. Aslında hemen herkes kendisi için özel olarak tasarlanmış bir hediye almak ister. Kadınlardan farklı olarak erkekler teknolojiye ve bazı alanlardaki yeniliklere daha açık olabilir. Hediye seçerken sevgilinizin hoşlandığı şeyleri gözünüzün önüne getirmeye çalışmalısınız.

Sigara İçen Sevgili

Sağlığa zararlı olsa da sigara içmekten vazgeçmeyen erkek sevgiliye hediye seçmek daha rahat olabilir. Çünkü sigara içen erkeklere özel olarak hazırlanan pek çok ürün bulabilirsiniz. Mesela kişiye özel olarak tasarlanmış benzinli ve kolay kolay bitmeyen bir çakmak güzel ve şık bir hediye olabilir. Özel olarak tasarlanmış ve de şık bir çakmak her erkeğin her zaman yanında taşımak isteyeceği bir hediye olacaktır. Metal kaplama olarak hazırlanan bir çakmak kaliteli ve özel olarak üretilmişse çok uzun seneler kullanılabilir.

Üstelik üzerine sevgilinizin isminin baş harflerini yazdırabileceğiniz bir çakmak hem özel hem de şık bir hediye olacaktır. Aynı şekilde tabaka ve puro kutusu gibi hediyeler de sigara içen sevgililer için düşünülebilir. İşlemeli ve özenle tasarlanmış bir tabaka hem nostaljik hem de orijinal bir hediye olabilir. Hem metal kaplamalı ve işçiliği özel olan bir tabaka hem de üzerine baş harflerinin işlenebileceği ahşap bir tabaka oldukça şık hediye seçenekleridir.

Kişiye Özel Kupalar

Erkek sevgiliye hediye seçmek bazen sizin düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. Mesela sevgilinizle birlikte çekindiğiniz ve sizin için hatırası olan özel bir fotoğraf baskısının üzerinde yer aldığı bir fincan ya da kupa tasarımı her zaman kullanılabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Kupanın üzerine sevdiğiniz bir söz ya da sevgilinize iletmek istediğiniz bir mesajı da yazdırabilirsiniz. Bu tür tasarımlar küçük ama özel hediye seçenekleridir. Her zaman beğenilir ve kısa bir süre içerisinde hazırlanabilir. Özellikle kahvesini ya da çayını kupada içmeyi seven bir sevgiliniz varsa daha fazla düşünmenize gerek kalmaz.

Cüzdanlar

Erkek sevgiliye hediye deyince akla gelen ilk şeylerden birisi de farklı tasarımlı ya da deri cüzdanlar olabilir. Orijinal ve eğlenceli bir tasarıma sahip olan bir cüzdan bulabileceğiniz gibi şık ve kaliteli seçeneklere de göz atabilirsiniz. Cüzdan erkeklerin en çok kullandığı aksesuar. Özel bir cüzdan seçerseniz her zaman kullanılacak olan bu ürüne her baktığında sevgiliniz sizi hatırlayıp sevinecektir.

Film Şeritli Hediyeler

Son yılların en trend hediye seçeneklerinden birisi de film şeridi ürün seçenekleridir. Film şeritli kupalar, albümler ya da her türlü eşya erkek sevgiliye hediye seçenekleri arasındadır. Birbirinden farklı fotoğrafların bir arada bulunduğu film şeritleri ile süslenmiş olan hediyeler hem birbirinize olan bağlılığınızı anlatır hem de her zaman kullanılabilecek ve göz önünde olacak hediyeler arasındadır. Erkekler her zaman kullanacakları türden her türlü hediyeyi sever. İşlevsel, özel ve şık bir tasarımla film şeritli bir hediye erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisidir.

Saatler

Erkek sevgiliye hediye deyince üzerine resim ya da herhangi bir yazı baskısı yapılabilen duvar saatleri de akla gelir.

Güzel bir fotoğrafınızın yer aldığı bir duvar saati eğer şık bir tasarımla hazırlanmışsa erkek arkadaşınızın ofisini ya da duvarını süsleyebilir. Saat her zaman bakılan ve kullanışlı hediyelerden birisi. Böylelikle ona olan sevginizi ve kendinizi her zaman hatırlatmış olabilirsiniz. Son yıllarda özel olarak tasarlanan kol saatleri de erkeklere özel hediyeler arasında önemli bir yer tutuyor.

Çok şık bir saate bütçeniz yetmese de yine çakmaklı ya da özel tasarlanmış bir saat bulabilirsiniz. Peki, üzerine sevgilinizin isminin işlendiği bir köstekli saate ne dersiniz? Çok nostaljik bir hediye olmakla birlikte köstekli saatler çok özel hediyeler arasındadır. Böylece sevgilinize ömür boyu unutamayacağı ve kullanabileceği bir hediye seçmiş olursunuz.

İsimli Rakı ya da Viski Bardakları

Üzerinde resim ya da mesaj baskısı olan kupalar kadar eğer içmeyi seven bir arkadaşınız varsa ona özel bir rakı ya da viski bardağı da satın alabilirsiniz. Böyle içkiler çoğu erkek için özel içkilerdir ve çok özel muhabbetlerde ve ortamlarda tercih edilir. Böyle özel bir zamanda onu size hatırlatacak şık bir rakı bardağı erkek sevgiliye hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

İsimli Hediyeler

Erkek sevgiliye hediye deyince üzerine ismini yazdırabileceğiniz çok sayıda hediye seçeneği olabilir. Mesela şık ve deri bir kartvizitlik üzerine onun ismini yazdırabilirsiniz. Kartvizitlik erkeklerin en çok kullandığı eşyalardan birisi. Özel olarak tasarlanır ve üzerine sevgilinizin ismi yazdırılırsa hatırda kalıcı bir hediye olabilir. Erkekler bulundukları ortamda bu tarz hediyeleri kullanmayı ve diğer arkadaşlarına göstermeyi sever.

Eğer erkek arkadaşınız tavla oynamayı seviyorsa ahşap ve şık tasarlanmış bir tavla üzerine de ismini yazdırabilirsiniz. Böylece en eğlenceli zamanlarında sevgilinizin aklına gelirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz benzinli çakmaklar yerine zippo denilen oldukça şık ve metal kaplama kapaklı çakmak seçenekleri de özel hediyeler arasında olabilir. Tabi üzerinde sevgilinizin ismi yazıyorsa.

Ajanda, Defter ya da Notluk

Erkek sevgiliye hediye seçenekleri arasında yine her zaman ihtiyaç duyulan ajanda veya defter gibi hediyeler de bulunuyor. Not alabileceği ve her zaman masasında duran bir hediyenin üzerine özel baskı ile ismini yazdırabilir ya da güzel bir fotoğrafınızı koydurabilirsiniz. Ajandalar da erkeklerin özellikle iş yerlerinde çok kullandığı hediyelerden birisidir. Ona özel olarak tasarlanmış bir ajanda ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sinema Klaketli Hediyeler

Erkek sevgiliye hediye deyince son yılların en çok tercih edilen hediyelerinden birisi de sinema klaketli masa saatleri ya da farklı eşyalar da akla gelir. Sinema klaketleri sevgilinizle olan ilişkinizin özel anlarını ve bazı detaylarını ona hatırlatabilir. Bu yüzden oldukça özel hediye seçenekleri arasındadır. Masasında ona ilişkinizin geçmişini ya da güzel anlarını hatırlatan bir hediye bulunursa sevgiliniz aklına siz geldiğinde daha mutlu olabilir. Bu tarz hediyeler söylemek istediklerinizi ona çok daha güzel ve hoş bir şekilde söylemenizi de sağlayabilir.

Oyunlar

Diyelim ki sevgiliniz oyun oynamayı seviyor ve siz de boş vakitlerinizde onunla birlikte daha eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız.

O zaman onun da sevebileceği oyun seçeneklerini bir düşünün. Eğlenceli bir oyunla sevgilinizle çok daha iyi bir vakit geçirebilirsiniz. Sıkıcı geçen günleriniz daha renkli olur ve ilişkinizde monotonluk varsa bu konuyu da aşabilirsiniz. Bu noktada sevgilisi bu tür oyunlardan hoşlananlar daha şanslı. Ama daha önce hiç denemediyseniz siz de sevgilinizle bir oyun oynama etkinliğini denemelisiniz.

Erkeklere hediye seçmek aslında çok zor değildir. Eğer size özel tasarımlarla yardım edebilecek ve kolayca hediye seçimi yapıp satın alacağınız bir yer varsa bu çok daha kolay olacaktır. Böylece farklı seçenekleri yerinizden kalkmadan inceler ve dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.