Showing all 25 results

Şortlu mayo ile daha rahat bir hareket imkânı için bu mayolarda kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir. Yeterince esnek, vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen ve içine su çekmeyen şort mayo ile yüzmeden daha fazla keyif almak mümkün olmaktadır.


Swimsuit Shorts

Moda trendlerinin değişmesi ile beraber yaz koleksiyonlarda da belirli renk ve modeller daha fazla ön plana çıkmaktadır. Yaz günlerinin enerjisini arttıran mayo modelleri her yaştan ve her kilodan kadının kullanacağı şekilde tasarlanmaktadır. Havuzlarda ve deniz kenarlarında herkesten farklı ve güzel olmanızı sağlayacak modeller hem kapalı hem de açık giyimi tercih eden bayanlar için birçok çeşitte bulunmaktadır. Bayan şort mayo ile rahat hissedecek hareketleri kısıtlamak zorunda kalmayacaksınız.

Mayolar çok farklı çeşidi ile bilinirken yeterince esnek olmayan ve yüzme sırasında rahatsız hissettiren mayo malzemeleri tercih etmemek önemlidir. Şortlu mayo ile daha rahat bir hareket imkânı için bu mayolarda kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir. Yeterince esnek, vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen ve içine su çekmeyen şort mayo ile yüzmeden daha fazla keyif almak mümkün olmaktadır. Tesettür firmaları bu anlamda müşterilere kaliteli mayo modellerini sunarak tercihlere göre seçim yapılabilmesini sağlamaktadır.

Zevk anlayışlarına uygun bikini modelleri, kom mayo şort modelleri arasından en çok konforu sağlayan modeller seçilerek daha rahat bir yüzme ve güneşlenme geçirilebilir. Bunun için yapılması gereken vücuda en uygun ve içerisinde en rahat hissedilen mayoyu seçmektir. İp askılı şortlu mayolar oldukça rağbet gören mayolar arasındayken tesettür giyimi tercih edenler kısa kollu ya da uzun kollu şortlu mayolardan yana seçimlerini yapmaktadır. Doğru tercih yaparak seçtiğiniz mayoyu uzun yıllar kullanma fırsatına da sahip olmuş olursunuz. Estetik anlamda zengin olan tasarımlar, şeritler, etnik desenler, renkli modeller popülerliğini koruyan çeşitler olurken bu modellerin tercihi ile eskimediği sürece kullanıma uygun mayolar elde etmiş olursunuz. Bu sayede hem plaj modasından geri kalmadan hem de yeniden masrafta bulunmadan bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şortlu Mayo Modelleri

Kadınların yaz aylarında rahatça kullanmaları için farklı mayo modelleri tasarlanmaktadır. Bayan mayolar straplez, bikini modellerde olabildiği gibi şortlu mayo modelleri de birçok alternatifi bulundurmaktadır. Yüzücü mayolar ve bikiniler küçük göğüslü kadınlar için daha uygun olurken şortlu mayo modelleri iri göğüslü ya da geniş kalçalı kadınlar için birer kurtarıcıdır. Kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında etekli bikinili ve etekli şortlu modeller yer almaktadır.  Şortlu mayolar tesettür firmaları tarafından birçok modeli ile satışa sunulmaktadır.

Geometrik desenli, etnik desenli mayolar her tür bikini ve mayoda kullanılmaktadır. Çizgili, renkli ve düz renk modeller ile her yaştan kadının beğenisine sunulan şortlu mayo modelleri ile kadınlar plaj ve sahillerde daha rahat olabilmektedir. Yüzmeyi seven ya da yeni öğrenenler ise yüzücü mayolardan yana tercihini yapmaktadır. Bu mayolar iki parçalı olmakla beraber profesyonel yüzücüler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Şortlu mayolar yüzmeyi sevenler için tercih edilebilecek mayolardan biridir. Üstelik bu modeller kapalı giyimi tercih edenlerin de tercihlerinden biridir. Kadın şort mayo modelleri arasında sıfır kol ve dize kadar gelen alt parça, kalçayı kapatan bir üst parça ile diz altına kadar gelen bir alt parça ve uzun kollu olup bileklere kadar gelen modeller bulunmaktadır. Kadınlar bu modeller arasından vücut hatlarını en iyi kapatan bir mayo tercihi yapabilirken sadece kalça ve bacak bölgesini kapatmak isteyen kadınlar yarı kapalı şortlu mayoları tercih edebilir. Bu sayede kalabalık olan plajlarda da rahat hareket edebilir. Tesettür firması olarak kadın ile erkeğin karışık olduğu havuzlarda kendini daha rahat hissedebilmen için sizler için en konforlu ve kaliteli şortlu mayolar sunmaktayız. 

Şortlu Mayoların Özellikleri

Şortlu mayolar her kiloya uygun model ve tasarımlara sahiptir. Kullanışlı birçok model arasından tercih kolaylığı sağlarlar. Şortlu mayoların özellikleri arasında su geçirmeyen kaliteli kumaşlardan yapılmış olmaları bulunmaktadır. Dayanıklı olup uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Bu mayoların diğer bir özelliği ise su ile temas ettiğinde vücuda yapışmamasıdır. Bu da mayo içerisinde rahat etmeyi sağlar. Şortlu mayolar yüz, eller ve ayakları açıkta bırakan modeller olarak yarım kollu ve taytlı modellerdir. Kadınlar tarafından yoğun ilgi gören bu mayolar yarı tesettür mayo adı ile de sunulmaktadır. Bu mayolar;

- Su geçirmeme,
- Hızlı kuruma,
- Terletmeme,
- Şişmeme,
- Vücuda yapışmama ve
- Güneşten etkili şekilde koruma özelliklerine sahiptir.

Tesettür mayo kategorisi içerisinde bulunan şortlu bayan mayo çok sayıda tasarımda olması bu mayoların herkese hitap etmesini sağlar. Model ve tasarım bakımından zengin mayolar tercih ederek yaz ayları yaklaştığında acaba modaya uygun mu diye düşünmek ortadan kalkar. Yıllardır popüler olan şortlu mayoların özellikleri arasında hijyenik olması bulunur. Tesettür firmaları sağlığa önem vermekle beraber birinci sınıf malzemeler ile üretimi gerçekleşmiş ürünleri sunmaktadır. Havuz, kumsal, deniz gibi yerler için ideal olan şortlu mayo modelleri ile gözlerin üzerinizden ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.

Rahatına düşkün olan ve vücut hatlarını gizlemek isteyen kadınların tercihi şortlu mayo, tatillerin olmazsa olmasıdır. Tatile renk katan bu mayolar hem şık olmak için hem de sıcak havalarda rahat olabilmek için şort, etek ve kapri seçenekleri ile sunulmaktadır. Onlarca ürün arasından yapılacak seçimle plaj modasını takip etmiş olabilirsiniz. Yaşamın her anında şık olmak isteyenler için suya girdiklerinde nefes alan esnek kumaşı ile şortlu mayolar tesettür mayolar içerisinde fazlaca tercih edilenlerdendir. Farklı modeller, farklı markalar ve özgün birçok tasarım ile göz dolduran modeller arasında uzun taylı ve etekli seçeneklerin yanı sıra kısa şortlu mayolar da mevcuttur. Rahatlığı temsil eden şortlu mayolar, vücut hatlarını belli etmediğinden ve kaymayan boneye sahip olduğundan su ve güneşin tadını çıkararak farklı marka, beden ve tasarım seçeneklerinde bulunabilirsiniz.  

Şortlu Mayoların Avantajları

Şortlu mayolar eski mayolara göre kumaş farklılığına sahiptir. Bundan ötürü de su ile etkileşim halinde suyu içine çekerek şişmemektedir. İlk çıktıkları zamandan bu yana çeşitli kumaşlar denenerek en konforlu olanı bulunmaya çalışılmıştır ve günümüzde su geçirmeyen, kolay şekilde kuruyan, suya girildiğinde şişmeyen ve vücut hatlarını ortaya çıkarmayan modeller bulunmaktadır. Onlarca model ve tasarım seçeneği ile üretilen şortlu mayolar kadınların ihtiyaçlarına göre devamlı geliştirilmektedir. Yaz ayları geldiğinde sahillerin ve havuzların kurtarıcısı ve renkleri ile göz dolduran şortlu mayoların birçok avantajı bulunmaktadır.

- Şortlu mayolar şort şekilleri itibariyle kavramayı kolaylaştıran ve rahatlığı vaat eden modellerdir.
- Bu şortlu mayo çeşitlerikaymayı önleyerek mayonun vücut ile bütünleşmesini sağlamaktadır.
- Sırt bölgesi göğsün daha iyi şekilde kavranmasına yardımcı olmaktadır.
- Esnekliği sayesinde maksimum rahatlık sunmaktadır.
- Yumuşak bileşenler içermektedir.
- Klora dayanıklı bileşenlerden oluşması suya girip çıkma sonucunda herhangi bir deformeye yol açmamaktadır.
- Şort yapısı kalçayı iyi kavrar ve kapatmaya yardımcı olmaktadır.
- Dar ve geniş kesim mayo seçenekleri sunulmaktadır.
- Birbiri ile uyumlu üst ve alt parçadan oluşan şortlu mayolar sade renklerde, etnik desenlerde, zıt renklerde, çiçek desenlerde bulunmaktadır.

Uzun Şortlu Mayolar

Yarı kapalı mayo ismiyle de bilinen yarım kol tesettür mayolar iki parçadan meydana gelmektedir. Uzun şortlu mayo kalçanın alt kısmına kadar uzanan bir üst kısma ve dizlere kadar olan bir alt kısma sahiptir ve modern çizgilerle oluşturulan farklı desenlerden oluşan bu mayoların kolsuz olanları da bulunmaktadır. Bu grup mayoların içerisinde bone de bulunmamaktadır. Kadınların yaz ayları geldiğinde en fazla tercih ettiği tesettür ürünleri arasında yer almaktadır.
Şortlu mayolar vücudun hava almasına katkı sağlayarak bronzlaştırıcı etkide bulunan çeşitleri barındırmaktadır. Tesettür mayo klasik renklerde bulunurken daha spor bir görünüm elde etmek isteyenler için onlarca renk ve desen seçeneği de mevcuttur. Uzun kollu ya da kolsuz fark etmeksizin her birinde çok sayıda çeşide rastlanmaktadır. Lacivert, bordo, pembe ve siyah renkler en fazla tercih edilen renklerdir.

Yarı Tesettür Mayoları Kimler Kullanmalıdır?

Kimler yarı tesettür mayo kullanmalıdır işte cevabı. Yarı tesettür mayoların vücut hatlarını belirli ölüde gizleyen özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde fazla kilolarından şikâyetçi olan kadınların yaz aylarında yanlarından eksik etmeyeceği mayo türlerindendir şortlu mayolar. Bayan mayo şortmodelleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır.

İlk tasarımlar daha az seçeneği barındırırken şimdiki tasarımlar her kadının tercihi olacak haldedir. Gençlere hitap eden modeller olduğu gibi orta yaş kadınlara da hitap eden tasarım ve bedenler mevcuttur. Her yaşa hitap eden renkler de modeller arasında bulunmaktadır. Kullanımları oldukça kolay olan şortlu mayolar aynı zamanda görsellik bakımından da kusursuzluk yaratmaktadır.

Şortlu mayolar farklı modelleri ve uzunlukları ile tüm vücut tipinde kadına hitap etmektedir. Boneli ve bonesiz modelleri içeren tesettür mayo modelleri bulunmaktadır. Bir kadının bu mayoları tercih etmesi için günlük yaşamında tesettür giyimi tercih ediyor olmasına gerek yoktur. Tesettür giymeyen kadınlarda vücut hatlarının belirginliğinden rahatsız oluyorsa şortlu modeller bu kişiler için en kullanışlı modellerdir. Günlük stiliniz ile uyumlu olan kom şortlu mayo modelleri arasından yaz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
Tesettür Mayo Modelleri

Yüzücü mayo, üçgen kaplı bikini,  etekli bikini, tankini mayo gibi tesettür olmayan mayo çeşitleri olabildiği için şortlu bayan mayo, tam tesettür modellerine de rastlanmaktadır. Bu mayo türleri genellikle kapalı giyim bayanların tercihi olmakla beraber herkesin kullanabileceği mayo çeşididir. Şortlu ve etekli mayolar uzun boylu kadınlar için de idealdir. Bacak boyu kısa olanlar ise daha çok yüksek belli şortlu mayolar kullanmalıdır. Bu tarz mayoların bacak boyunu uzun gösterici etkisi de bulunmaktadır. Genellikle lacivert, siyah ve fuşya renklerinde olan tesettür mayolar iç göstermemektedir. Açık renkler bu nedenle tesettür mayolarda pek fazla tercih edilmemektedir. Koyu renk bikini altları genellikle bacak boylarını da uzun göstermektedir.

Tesettür mayoların modelleri arasında bol pantolon tarzlar da yer almaktadır. Bunlar ise uzun kollu ve uzun paçalı olup bir de boneden oluşmaktadır. Bu modeller daha çok tam tesettür giyinen kadınların tercihi olurken kalabalık plajlarda ve havuzlarda giymek için ideal ürünlerdendir. Şortlu mayolar içerisinde ise etekli modeller de bulunmaktadır. Etekli modelleri tercih eden kadınların dikkat ettikleri özelik ise kalçayı kapatmasıdır. Böylece geniş kalçaya sahip olan kadınlar da kusurlarının gizlemektedir. Çekici birçok tasarımlarla sunulan şortlu mayo modelleri arasında vücut şekline göre tercih yapmak daha iyi bir görünüm için önemlidir.

Mayo Alırken Dikkat Edilecekler

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber turizmin gelişmiş olduğu bölgelerde hareketlilik başlamaktadır. Bu hareketlilik ile beraber kadınlar için mayo ve bikini seçmek önemli hale gelmektedir. Sezon trendleri ve renkleri vücuda yakışan modellerle birleştirilerek uygun model tercih edilmektedir. Gösterişli ya da sade, püsküllü ya da düz, yazılı, yazısız, renkli ya da renksiz birçok model kadınları tercihleri göz önünde bulundurularak tesettür firması tarafından satışa sunulmaktadır.

Göz alıcı tasarımlar arasından yaz ayları geldiğinde nasıl mayo tercihi yapılmalıdır? Mayo ve bikini seçme konusunda kararsızsanız kişisel sağlığınızı koruyacak ve vücut hatlarınıza uygun bir mayo tercihi yapılmalıdır.

- Sağlıklı malzemeden üretilmiş ve esnek modeller bir yandan sağlığınızı korurken bir yandan da vücudunuzu sararak yüzmeyi kolaylaştırmaktadır.
- Mayo seçimi yapılırken bir diğer dikkat edilecek nokta vücutta kamufle edilmek istenen bölgenin düşünülmesidir. Kalçasının geniş olmasından şikâyet eden kadınlar şortlu ve üst parçası uzun mayo şort modellerini tercih etmelidir.
- Vücut hatları gizleme tüyolarını bulunduran şortlu mayolar ile alt bölgesinin genişliğinden yakınan kadınlar alacakları mayonun alt kısmının düz renk üst renginin ise desenli olmasına dikkat edebilir. Alt kısmı fırfırlı olan kısa şortlu mayo modelleri tercih etmemelidir geniş hatlara sahip olanlar. Üst kısmı geniş kadınlar ise alt kısmı bol ya da fırfırlı olan, üst kısmı ise düz renk olan mayoları tercih ederse vücudunda eşitliği yakalamış olacaktır. Omuzları geniş bayanlar boyun bağlamalı modelleri tercih ederse omuzlarının olduğundan dar görünmesini sağlayabilir.
- Şortlu mayolar su geçirmeme, vücut hatlarını gizleme, içi belli etmeme gibi özelliklere sahip olan ve açık giyimi tercih eden kadınların da sıklıkla tercih ettiği model mayolardır. Mayo seçiminde tüm bu özelliklerin bulunmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Su geçirmeme ve vücuda yapışmama özelliklerini de sağlayan bir mayo tercihi yapılırsa gönül rahatlığı ile yaz sezonunu geçirebilirsiniz. Mayolar su ile teması halinde ağırlaşma yapmamalıdır. Tüm bu özelliklerin seçilecek mayoda bulunmasına mutlaka özen göstermelisiniz.Şortlu mayolarınavantajı denize girildiğinde sarkma ve suyu çekme gibi olumsuzlukları yaşatmamasıdır.
- Kolay kuruyan ürünlerin tercihi ile kaliteli kumaştan üretilmiş bir şortlu mayoya sahip olunmaktadır.
- Mayo seçimi yapılırken mayonun çok açık renklerde olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde iç gösteren bir mayo kendisinden beklenen özellikleri sağlamamış olmaktadır.
- Bol mayoların bu özelliğinden mağdur olanlar için rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenektir şortlu mayolar. Kadın mayo şorttercihi yaparken kendi bedeninize uygun ürün almanızda fayda var. Bu mayoların özelliği dar olması ve bu sayede çeşitli avantajları da sağlaması.
Şortlu Mayo Fiyatları

Yaz aylarının gelmesi ile sıcakların keyfini çıkarmak isteyenler sahilde, plajda, havuzda rahatlıkla giyeceği modelleri araştırmaya başlamaktadır. Modaya uygun kadın mayo tercihleri tesettür tesettür firmamız tarafından renk renk, model model mayo çeşitlerine kategori içerisinde yer verilmeye başlanmış olup beğenilere sunulmaktadır. Renk ve desen uyumu gözetilerek, gizlenmesi gereken bölgelere dikkat ederek ve ortaya çıkarılması gerekli görülen bölgelere vurgu yaparak bir mayo tercihi yapılmaktadır. Mayo seçerken vücutta gizlenmesi gereken bir bölüm yok ise özgürce mayo seçimi yapılmaktadır.

Modanın gerisinde kalmayan onlarca model arasında tercih yapma olanağını sunmaktadır. Tümürünler su geçirmez ve hızlı kuruyan özelliktedir. Esnek yapıları sayesinde şortlu mayolar vücudu sarmakta ve yüzme sırasında rahat olmanızı sağlamaktadır. Tesettür mayolar ve fiyatları farklılık gösterirken çok sayıda model arasından beğeniler ve fiyatlar doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Kısa tunik, uzun tunik, kısa tayt, uzun tayt modellerde bulunan şortlu mayolar arasından vücudunuza en uygun olan model ve renk tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunulan tüm modeller kaliteli bir mayonun sahip olması gereken özellikleri bulundurmaktadır. Çeşitli bedenlerde ve kumaşlarla bu ürüne sahip olmak mümkün. Özel kumaşlardan elde edilen modeller plajda, spor sırasında, havuzda giymeye uygun olan eşsiz tasarımlarla birleştirilmiş ürünler arasından rahat ve kaliteden vazgeçmeyerek kolayca tercih yapabilirsiniz.
×