En Güzel Mayolar

Güzel bir tatili iple çektiğimiz bu günlerde plajları ele geçirecek yeni sezon mayo modellerini analiz etmek istedik. Her zaman olduğu gibi bu sezonda da klasik modeller yerini korumaya devam etse de yeni mayo modelleri etkileri yayılmış durumdadır. Yeni sezonda plajlara hakim olan renkler daha çok kırmızı, lacivert, beyaz ve mavinin yanı sıra canlı pembelerdir. Ayrıca 50 ve 80’lerin ateşi geri dönerek, desen bakımından çiçekler, puantiyeli mayolarda geri dönüyor.

Puantiyeli mayolar 50’li yıllardan günümüze kadar hep var olan, modası asla eskimeyen tarzlardan bir tanesidir aslında. Çocuksu ve aynı zamanda zarif ruhu olan bu modeller, modern çizgilerle birleşerek bu sezon da karşımıza çıkıyor. Buna paralel olarak en güzel mayo modelleriarasında yer alan, çizgili mayolar ise en sevilen mayo modelleri arasındadır. Çizgili mayo modellerinde dikine olan çizgiler sizi uzun ve ince göstereceği için bu modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Unutmayın mükemmel mayo seçimlerinin anahtarı vücut oranlarınızı dengelemek ve ihtiyacınıza göre bir model seçmektir.

Omuzları geniş göstermek ve üst bölgenizi vurgulamak için de seçiminizi spor mayo modellerinden yana yapabilirsiniz.Aynı zamanda içlerindeki antibakteriyel astarlar sayesinde teri emdiği gibi, yarış ve su sporları için de oldukça idealdir. Suda serbest hareket özgürlüğünü streç kumaşlarıyla sunan bu modeller sezonun vazgeçilmezlerinden biri olacağa benziyor.

En Çekici Mayo Modelleri

Yeni sezonda bikini modayı mayoların eline bırakıyor. En güzel mayo modelleri ise farklı kesimlere sahip olan modellerdir. Tek askılı, bel dekolteli ve sırt çaprazlı mayo modelleri plajlarda yeni bir havanın esmesini sağlayacağa benziyor. Yine plajda 80’lerden esinlenerek, görünümüyle hem şık hem cool gözükmek isteyenlerin tercihi fırfırlı modellerden yana oluyor. Genellikle göğüsleri küçük olan kadınların tercih edeceği üst fırfırlar, vücudun daha orantılı görünmesini sağlıyor.

Moda Renkler

Sıra geldi bu sezonun en moda renklerine; en güzel mayo modelleri arasında renk tercihleri tabi ki neon renkler. Uzun zamandan beridir beklenen bir moda akımı olduğunu dile getirmekte de fayda var. Pek çok kez ünlü markaların kreasyonlarında görsek de plajlarda pek tercih edilmemişti. Fakat bu sezon neredeyse bir moda akımı haline geldi. Daha çok mavi, kırmızı ve pembelerden oluşan neon renklerde mayolara yeşil ve sarılarda eklendi.